E-papieros – prawdy i mity

Ile prawdy a ile obłudy kryje się w mitach o elektronicznym papierosie? Pora to zweryfikować. Po pierwsze interesuje pewnie Państwa, czy papieros elektroniczny naprawdę nie ma żadnego szkodliwego wpływu na nasz stan zdrowia. Otóż to prawda, e papieros pozbawiony jest substancji smolistych, tak jak i innych, które wywoływać mogą nowotwory. Nikotyna zawarta w nim jest w stanie płynnym. Podczas spalania nie uwalniają się więc żadne szkodliwe substancje, a jedynie niewinna para wodna.

Mit drugi- elektroniczne papierosy są strasznie drogie. Totalna bzdura! Użytkowanie elektronicznych papierosów, pozwala na naprawdę dużą oszczędność pieniędzy. Koszty zakupu potrzebnych akcesoriów, jak ładowarka, atomizer czy kartridże, już po kilku tygodniach użytkowania są znacznie mniejsze niż koszt zakupienia codziennie jednej paczki papierosów.

Mit trzeci mówi o tym że e-papierosy są zbyt słabe, dlatego nie są w stanie zastąpić palaczowi klasycznego papierosa, bo nie mogą w pełni zaspokoić jego głodu nikotynowego.

Reklamy